Туреччина вимагає у ЄС ще 2 млрд євро на мігрантів - ЗМІ

Субота, 30 січня 2016, 10:23

Уряд Туреччини, несподівано для Євросоюзу, почав наполягати на збільшенні фінансової допомоги в рамках підписаної з ЄС угоди щодо скорочення кількості мігрантів.

Про це з посиланням на джерела в дипломатичних колах ЄС пише німецьке видання Die Welt.

"Анкара хоче тепер п'ять мільярдів євро, але ми готові виділити обіцяні три мільярди євро", - повідомив виданню високопоставлений дипломат ЄС.

Він також додав, що в Анкарі не згодні з тим, "що мільярдна допомогу для біженців може бути виплачена тільки поетапно і після суворої перевірки на доцільність, яку проведе ЄС". 

В ЄС наголошують, що гроші будуть виділятися під конкретні проекти, такі як будівництво шкіл за кошт Європейського Союзу.

Брюссель також наполягає на жорсткому контролі платежів, щоб уникнути розтрати мільярдів на сірі схеми в турецькому будівельному секторі.

Раніше повідомлялося, що канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала до швидкого впровадження угоди між Євросоюзом та Туреччиною, щоб отримати контроль над кризою біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.