Угоду ЄС-Туреччина треба терміново реалізувати - Меркель

П'ятниця, 29 січня 2016, 16:22

Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала до швидкого впровадження угоди між Євросоюзом та Туреччиною, щоб отримати контроль над кризою біженців.

Про це Меркель сказала після переговорів з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці, повідомляє Reuters.

"Ми, звичайно, говорили про питання біженців, в тому числі угоду ЄС-Туреччина, яка повинні бути реалізовані в терміновому порядку, тому що нам необхідно досягти прогресу", - сказала Меркель.

Італія заблокувала фінансову допомогу для Туреччини у розмірі 3 млрд євро, яку ЄС обіцяв надати в обмін на зобов'язання скоротити потік мігрантів до Європу.

Ренці нещодавно відкинув заклики з боку президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера пом'якшити критику політики ЄС з міграції, а також банківської та бюджетної політики.

В той же час Ренці підтримав ідею віце-канцлера Німеччини Зігмара Габріеля скоротити допомогу країнам північної Африки, які не готові приймати назад громадян, чиї клопотання про притулок були відхилені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.