Німецькі євроскептики закликали дозволити прикордонникам стріляти по біженцям

Субота, 30 січня 2016, 17:48

Лідер німецької євроскептичної партії AfD Фрауке Петрі закликла надати прикордонникам право стріляти у мігрантів під час нелегального перетину кордону ФРН.

Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Mannheimer Morgen, передає Deutsche Welle.

Фрауке Петрі наголосила на тому, що прикордонники, в першу чергу "повинні запобігти незаконному перетину кордону і мати право застосовувати вогнепальну зброю у разі необхідності."

Втім, вона підкреслила, що застосування зброї має бути крайнім заходом і додала, що Німечині та іншим країнам потрібно посилювати прикордонний контроль для того, щоб зменшити потік нелегальних біженців.

Петрі не відповіла на питання про своє бачення того, яким чином можна підвищити ефективність контролю на кордоні і заявила, що журналісти намаються спровокувати її на генерування заголовків типу "Петрі хоче стіни на кордонах."

Раніше повідомлялося, що влада Німеччини оголосила про посилення правил надання притулку для того, щоб зменшити потік біженців до країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.