Бойовики ІДІЛ відкрили збройну лабораторію для терактів у Європі - ЗМІ

Середа, 6 січня 2016, 11:21

Бойовики терористичного угруповання модифікують високотехнологічну зброю для здійснення терактів у Європі.

Про це повідомляє британський телеканал Sky News.

Так, у розпорядженні телеканалу опинились вісім годин відеозаписів з лабораторій "університету джихаду", який знаходиться у сирійському місті Ракка.

Вдалося встановити, що дослідники "Ісламської держави" змогли розробити теплові батареї для ракет класу "земля-повітря", що дозволяє їм відновити тисячі старих ракет, які західні уряди вважали вже непридатними для використання.

Фахівці вважають, що ракети з такими боєголовками можуть бути використані для атаки на пасажирські або військові літаки з точністю ураження, що сягає 99%.

Також на відеозаписах, які були надані представниками Вільної сирійської армії, видно, що в ІДІЛ проводилася розробка радіокерованих автомобілів, які можуть використовуватися для проведення терактів. 

Таким чином, як відзначає видання, вперше вдалося отримати реальні докази того, що ІДІЛ проводить розробку високотехнологічної зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?