Німецькі літаки Tornado вилетіли до Туреччини для боротьби з ІДІЛ

Вівторок, 5 січня 2016, 14:24

Для участі в повітряних розвідувальних операціях проти терористичного угруповання "Ісламська держава" з німецьких авіабаз вилетіло чотири літаки Tornado.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Військові літаки-розвідники Tornado прямують на військову базу Інджирлік в Туреччині.

Напередодні військовий літак доставив на турецьку базу близько 140 німецьких солдатів для участі в розвідувальної місії, а також для обслуговування літака-заправника бундесверу.

Перші два Tornado, які були направлені в середині грудня для участі в попередній місії, повинні повернутися до Німеччини в найближчі дні.

В середині січня їм на зміну вирушать ще два літака-розвідника, тоді число німецьких машин, що беруть участь в боротьбі проти ІДІЛ, збільшиться до шести, і операція бундесверу розпочнеться у повному обсязі.

Як відомо, 4 грудня Бундестаг погодив участь у військовій операції розвідувальних літаків Tornado, літака-заправника, кораблі супроводу, а також до 1200 військовослужбовців. Мандат місії бундесверу попередньо обмежений одним роком.

Нагадаємо, 10 грудня Німеччина відправила перші літаки для операції в Сирії проти ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?