Меркель про напади на жінок в Кельні: ми готові рішуче цьому протистояти

Четвер, 7 січня 2016, 17:16

Напади, подібні до тих, що сталися в Кельні, неприпустиму, Німеччина готова їм протистояти.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, повідомляє Wall Street Journal.

Вона заявила, що якщо будуть потрібні зміни в законодавстві і більша присутність поліції, то цих необхідних заходів буде вжито.

Уряд також розгляне, чи достатньо заходів було вжито для прискорення депортації злочинців, які дали чітко дали зрозуміти, що не поважають німецькі закони.

"Жіноче відчуття власної беззахисності є нестерпним і для мене особисто. Тому важливо, щоб на те що сталося була відповідь", - заявила Меркель.

"Те, що відбулося піднімає серйозні питання, які йдуть за межі Кельну. Ми повинні рішуче цьому протистояти. Я не вірю що були лише поодинокі випадки", - зазначила канцлер Німеччини.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків,  чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження оточили, напали та пограбували жінок.

Поліція почала розслідування відносно 16 чоловіків північноафриканського походження, які можуть бути причетні до нападів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.