Зусилля Туреччини допомогли зупинити потік мігрантів - прем'єр Нідерландів

Середа, 10 лютого 2016, 19:22

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що зусилля Туреччини щодо призупинення потоку мігрантів до Європи приносять свої плоди.

Про це повідомляє Associated Press.

На прес-конференції зі своїм турецьким колегою в Гаазі Рютте назвав Анкару "важливим партнером" в зусиллях по зменшенню потоку мігрантів.

За словами Рютте, "доброю новиною є те, що ми бачимо в останні дні, що їх кількість зменшується в рази".

"Замість тисячі людей на день, які прибувають в Європейський Союз, ми зараз говоримо про декілька сотень. І турецькі зусилля, звичайно, останнім часом мали великий вплив", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що країни Європейського Союзу дійшли згоди щодо фінансування угоди з Туреччиною, якою передбачені три мільярди євро на покращення умов перебування біженців у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.