Польща готова надіслати до Сирії чотири винищувачі F-16

Понеділок, 15 лютого 2016, 12:35

У патрулюванні територій, охоплених конфліктом в Сирії, можуть взяти участь чотири польських винищувача F-16.

Про заявив голова Бюро національної безпеки Польщі Павло Солох, повідомляє Радіо Польща.

 "Польща заявила про свою готовність приймати участь в моніторингу і про те, що може вислати чотири літака", - сказав Солох.

Голова Бюро національної безпеки Польщі підкреслив, що на даний момент не може йти мови про те, щоб відправити в Сирію польських солдатів.

Нагадаємо, під час 52-ої конференції з безпеки в Мюнхені президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Польща приєднається до дій міжнародної коаліції по боротьбі з ІДІЛ.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Польща заявила про свою готовність грати більш активну роль у вирішенні близькосхідної кризи у сфері безпеки, очевидно, щоб переконати своїх союзників по НАТО натомість збільшити свою присутність у Східній Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".