Поліція Італії викрила лабораторію мафії з виробництва кокаїну

Середа, 17 лютого 2016, 13:17

Італійська поліція в середу здійснила наліт на лабораторію з виробництва кокаїну на схилах вулкану Везувій поблизу Неаполя.

Про це повідомляє Reuters.

В результаті було затримано 5 осіб, включаючи двох відомих членів місцевої мафії. Також були затримані троє громадян Колумбії.

В лабораторії було виявлено 7 кг кокаїнової пасти і 20 літрів рідини на основі коки загальною вартістю 3 млн євро.

Італійська мафія є основним імпортером кокаїну до Європи. Наркотики зазвичай надходять з Південної Америки у вже готовому вигляді.

Лабораторія, влаштована на кухні звичайної квартири, використовувалася для вироблення кокаїну з матеріалу, схожого на вигляд на пластик.

"В такому стані коку було легше приховати. Можливо, колумбійці прибули до Італії, щоб пояснити процес екстракції", - сказали в поліції.

В поліції не стали наводити деталей, яким чином було знайдено лабораторію, зазначивши, що триває розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".