Голова комітету Бундестагу: санкції проти РФ лишатимуться до перемир’я

Вівторок, 2 лютого 2016, 17:17

В Німеччині є згода щодо того, що санкції проти Російської Федерації мають зберігатися, доки не буде виконаний перший пункт мінської угоди – про перемир’я.

Про це заявив у вівторок на зустрічі з журналістами Києві голова комітету Бундестагу з питань ЄС Гунтер Кріхбаум (належить до фракції Ангели Меркель в парламенті - ХДС/ХСС), повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Він запевнив, що делегація Бундестагу переказала саме таке повідомлення на зустрічах, які відбулися в Києві.

Депутат нагадав, що встановлення стійкого перемир’я є першим пунктом мінських домовленостей.

"Для нас зрозуміло, (що в 2016 році) повинна продовжуватися напружена робота над мінськими угодами. Найважливіший пункт і найперший – це те, що має замовкнути зброя і другий пункт – відведення озброєнь", - пояснив він.

"Часто нам ставили запитання – що буде далі з санкціями.

Для переважної більшості депутатів Бундестагу зрозуміло одне – доки не замовкне зброя, санкції діятимуть. Довга дорога починається з першого кроку. Найважливіше, щоби не гинули люди", - заявив депутат.

Він додав, що питання мінського процесу було одним з ключових на зустрічах в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".