Президент Естонії: діалог не може бути політикою протистояння агресії РФ

Вівторок, 2 лютого 2016, 19:03

ЄС не може використовувати діалог в якості політики протистояння російській агресії.

Про це заявив президент Естонії Тоомас Хендрик Ільвес у зверненні до Європарламенту, виступ якого наводить сайт глави Естонії.

Він нагадав євродепутатам, що два роки тому цього ж самого місяця Росія порушила всі основоположні договори щодо європейської безпеки, анексувавши Крим.

"ЄС був швидким і єдиним у своїй відповіді на російську агресію, і це мало стримувальний ефект. Політика санкцій довела свою ефективність", - сказав Ільвес.

Однак, за його словами, відносини між ЄС і РФ лишаються напруженими і досі і ключовою наразі є необхідність "стратегічного терпіння" у відносинах з Росією.

"Деякі країни закликають до діалогу, але діалог сам по собі це не політика. Щонайменше не політика протистояння агресії.

Це ми добре зрозуміли з Мюнхенської змови 1938 року", - наголосив Ільвес.

Нагадаємо, у понеділок на зустрічі з президентом України Петром Порошенком канцлер Німеччини Ангела  Меркель чітко дала зрозуміти, що вона не вбачає підстав для скасування економічних санкцій проти Росії в даний час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.