У Франції студентам дозволять палити на території ліцеїв через загрози терактів

Середа, 3 лютого 2016, 10:52

Французькі ліцеї почали дозволяти студентам палити на території навчального закладу, щоб вони не виходили на вулиці, де можуть стати потенційними мішенями для терористів.

Прое повідомляє France Info.

Національна профспілка працівників управління освіти (SNPDEN) закликали до таких кроків відразу після терактів у Парижі в листопаді, але Міністерство охорони здоров'я тоді відмовило.

Зараз SNPDEN знову звернулися до влади з таким проханням, адже виявилося, що деякі заклади освтіи вже і так вдаються до таких заходів. Третина французьких підлітків курять, за даними державної статистики.

"Студенти, які збираються на вулиці, піддають себе дуже високому ризику, який, безумовно, набагато страшніше, ніж споживання тютюну", - сказав представник профспілки.

За його словами, профспілка не намагається мінімізувати загрози, пов'язані з курінням, але такі кроки були б "необхідними в даному конкретному контексті, щоб захистити від більшості ризиків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.