Азов тролить авторів відео про "погрози" Нідерландам – зняв фейк про "Новоросію"

Четвер, 4 лютого 2016, 08:51

Полк "Азов" підготував відповідь на фейковий відеоролик з погрозами на адресу Нідерландів, поширений перед тим в голландських ЗМІ нібито від імені "Азову".

Офіційний youtube-канал полку в ніч на четвер опублікував відео за назвою "Як зробити фейк за 20 хвилин".

Як повідомляла "Європейська правда", перед тим бренд "Азову" двічі ставав інструментом інформаційної атаки на Україну в Нідердандах. Перша атака відбулася в другій половині січня – тоді невідомі із символікою полку погрожували терактами мешканцям Нідерландів. 3 лютого в голландських ЗМІ з’явилося друге відео, в якому актори "підтвердили свої наміри".

 "Азов" підтвердив, що нове відео так само є фейком та "попросив представників українських та закордонних ЗМІ не реагувати на дешеві інформаційні провокації".

В якості відеовідповіді представники полку продемонстрували процес зйомки аналогічного фейкового відео  нібито від "жителів Новоросії, бійців батальйонів Спарта і Сомалі".

"Ми, корінні жителі Новоросії, вимушені звернутися до громадськості, щоби вона знала правду. Нам перестали платити заробіток і нам нема за що годувати сім’ї, що лишилися в Рязані, Волгограді та Таганрозі. Інам забороняють мародьорити, бо вже немає чого...

І якщо за місяц-два ситуація не зміниться, то на початку літа ми поїдемо в Польщу збирати полуницю", - "погрожують" актори фейкового ролика, завершуючи відео вигуком "Кадиров – патріот Росії!".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua