Точицького офіційно призначили послом України в ЄС та в Бельгії

Четвер, 4 лютого 2016, 18:11

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Миколи Точицького представником України при Євросоюзі та послом у Бельгії.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Про наміри призначити Точицького "Європейська правда" повідомляла раніше – за даними видання, його призначення лобіював заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

Досі Точицький працював послом України в Раді Європи.

Необхідно зазначити, що суміщення посади представника при ЄС та посла в Бельгії - нетипова практика для України. Досі цю функцію виконувала місія України в НАТО.

Рішення про призначення Точицького було ухвалене ще минулого року, але Київ свідомо не завершував формальності, щоби дати Точицькому відпрацювати сесію ПАРЄ, що завершилася 29 січня, стверждують джерела "Європейської правди". 

До весни 2015 року представником України при ЄС був Костянтин Єлісєєв, після чого посада лишалася вакантною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.