МЗС Туреччини попередило РФ про наслідки у випадку порушень авіапростору

Четвер, 4 лютого 2016, 20:17

У випадку порушень повітряного простору Туреччини в майбутньому, Росія зіткнеться з певними наслідками.

Про це йдеться в повідомленні МЗС Туреччини.

Таким чином дипломатичне відомство відреагувало на заперечення російською стороною факту вторгнення військового літака РФ в повітряний простір Туреччини 30 січня.

"Це наше суверенне право, яке базується на міжнародному, діяти у випадку порушення нашого повітряного простору, вживати необхідних заходів і адекватно реагувати на подібні порушення", - йдеться в заяві МЗС Туреччини.

"Російському посольству в Анкарі  в недвозначних виразах було висловлене наше попередження ро те, що продовження порушення турецького повітряного простору призведе до певних наслідків, за які Російська Федерація буде нести повну відповідальність", - наголосило відомство.

"Ми, як і раніше зберігаємо спокійну позицію, незважаючи на чорний піар і провокації з боку Москви, починаючи з 24 листопада. Користуючись нагодою, ми повторюємо наш заклик до подолання нинішньої напруженості шляхом діалогу", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ Туреччини 30 січня повідомило, що військовий літак СУ-34 ВКС Росії порушив повітряний простір країни.

У зв'язку з цим посол Росії в Анкарі був викликаний в МЗС, і йому було висловлено жорсткий протест.

Водночас у Міноборони РФ назвали таку заяву пропагандою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua