Консульська служба України відкрила представництво у Facebook

Понеділок, 8 лютого 2016, 19:48

Департамент консульської служби МЗС України відкрив свою сторінку у Facebook.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

Як зазначається, МЗС останні два роки активно використовує соціальні мережі для інформування про важливі події зовнішньополітичного життя України.

"На сьогодні ми маємо свої представництва у всіх популярних соціальних мережах і пишаємося тим, що входимо до 5-ки світових лідерів - активних дописувачів Твіттера.

8 лютого 2016 року наша присутність в соціальних мережах збільшилась на одне представництво - Департамент консульської служби (ДКС) МЗС відкрив свою сторінку у Facebook", - йдеться у повідомленні.

Основною метою започаткування сторінки називається діалог з громадянами і оперативне поширення інформації, яка стосується консульських питань.

"Сьогодні ми відкриваємо у Facebook сторінку Департаменту консульської служби МЗС України, яка, сподіваємося, зробить наш з вами діалог конструктивним, корисним і дружнім. Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими. Ми хочемо, щоб ви відчували себе більш захищеними в будь-якій точці світу і знали, що ми цілодобово працюємо саме для вашого спокою, впевненості і комфорту", - йдеться у вітальному слові новоствореної сторінки.

Сторінка Консульської служби доступна за посиланням: https://goo.gl/QBCPyC

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.