Авіація РФ завдала удари по "Ісламській державі" в Пальмірі

Четвер, 10 березня 2016, 20:13

Російські військові літаки завдали численних ударів по позиціях "Ісламської держави" в місті Пальміра, що може бути підготовкою до спроби сирійському уряду повернути собі контроль над містом.

Про це повідомляє Reuters із посиланням інформацію Сирійської обсерваторії з прав людини.

За даними моніторингової групи, в результаті авіаударів десятки бійців ІДІЛ були вбиті або поранені удари. Подібні авіаудари відбулися також у середу.

Спостерігачі відзначають, що російські військові літаки провели близько 150 рейдів в Пальмірі за два дні. "Якщо режим поверне контроль над Пальмірою та Караятіном, то зможе зайняти велику територію Сирії", - сказав директор обсерваторії Рамі Абдулрахман.

"Ісламська держава" не входить в угоду про припинення бойових дій. Військові операції проти ІДІЛ в центральній і східній Сирії проводять як Дамаск і його союзники з одного боку, так і США та їхні союзниками - з іншого. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.