Бойовики ІДІЛ підірвали три колони в Пальмірі

Вівторок, 27 жовтня 2015, 09:04

Бойовики радикального угруповання "Ісламська держава" підірвали три древні колони в сирійській Пальмірі.

Про це, посилаючись на дані глави "Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини" Рамі Абдулрахмана, повідомляє канал "Аль-Арабія"

За його даними, бойовики влаштували показове вбивство трьох людей: їх прив'язали до трьох колон, після чого підірвали. Ким були ці люди, в повідомленні не говориться.

Це перший випадок, коли бойовики "ІД" суміщують знищення історичних пам'яток в Пальмірі з убивством людей.

Бойовики угруповання "Ісламська держава" захопили Пальміру в травні цього року після відступу армії сирійського президента Башара Асада. Після цього вони влаштували кілька акцій зі знищення пам'ятників старовини, в тому числі храмів Бела і Баалшаміна, а також Тріумфальної арки. У серпні бойовики обезголовили 82-річного начальника археологічної служби міста.

Як правило бойовики знищують великі архітектурні об'єкти для демонстрації в соціальних мережах, а дрібні цінності продають на чорному ринку.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.