Польща прийняла "мільйон українців" – глава МВС

Понеділок, 21 березня 2016, 11:03
Версія для друку Коментарі

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак заявляє, що "за деякими оцінками, Польща прийняла навіть мільйон" українців, які, зокрема, постраждали від війни на сході України.

Про це він повідомив в ефірі Польського радіо.

"Я також нагадаю, тому що ми про це забуваємо, і намагаюся завжди нагадувати про це моїм колегам, міністрам внутрішніх справ країн ЄС на зустрічах в Брюсселі, що Польща прийняла, за деякими оцінками, навіть мільйон наших сусідів з України, яких, безсумнівно, торкнулася війна через напад Росії на Україну", - підкреслив глава польського МВС.

Окрім того, коментуючи проблему мігрантів з країн Близького Сходу і Африки, міністр зазначив, що "необхідно пам'ятати про те, що люди з Близького Сходу не хочуть приїжджати до Польщі, надаючи перевагу Німеччині".

На його думку, це пов'язано з тим, що "ці люди частково є біженцями, але частково це люди, які їдуть в Європу, щоб покращити свої побутові умови". Блащак також додав, що Польща буде перевіряти особу кожного біженця, якого буде приймати на своїй території.

"Я вже багато разів говорив прем'єр-міністру Польщі Беаті Шидло, що ми не наражатимемо Польщу на небезпеку, пов'язану з тим, що хтось, використовуючи ситуацію, зможе загрожувати Польщі та полякам", - підкреслив глава МВС Польщі.

Нагадаємо, 19 січня 2016 року, виступаючи у Європарламенті, прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що країна прийняла "близько мільйона біженців з України".

Заяву польського прем'єра розкритикували як польські ЗМІ, так і посольство України у Польщі.

Так, за офіційною статистикою, протягом 2015 року Польща надала статус біженця двом громадянам України.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter