До Риги прибуде група кораблів НАТО, що забезпечує безпеку в Балтійському морі

Вівторок, 22 березня 2016, 13:55

У четвер, 24 березня, в Ригу прибуде група кораблів, яка забезпечує безпеку в Північному і Балтійському морях і міжнародну стабільність.

Про це повідомила радник з питань комунікації підрозділи по інтеграції сил НАТО Анда Бергмане, повідомляє видання Delfi.

Планується, що в той же день приблизно о 14:45 на одному з кораблів пройде прес-конференція, на якій представники ЗМІ зможуть більше дізнатися про кораблі і завдання 1-ї постійної військово-морської групи НАТО (Standing NATO Maritime Group 1, SNMG1).

Передбачається, що в латвійських водах кораблі НАТО перебуватимуть кілька днів.

До постійної військово-морської групи НАТО (SNMG1) входять наступні кораблі: флагман - фрегат NRP "Francisco De Almeida" (F-334) ВМС Португалії, фрегат HMCS "Winnipeg" (FFH 338) ВМС Канади, фрегат HNOLS "Fridtjof Nansen" (F 310) ВМС Норвегії, патрульний корабель FS "Commandant Blaison" (F 793) ВМС Франції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.