Найбільша польська авіакомпанія відкрила регулярний рейс Харків - Варшава

Четвер, 3 березня 2016, 11:24

Найбільша і найстарша авіакомпанія Польщі LOT почала виконувати прямі регулярні авіарейси за маршрутом Харків - Варшава.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Польща робить все можливе, щоб допомогти Україні на її шляху до спільної європейської інтеграції. Щоб побудувати спільний дім, потрібні цеглини. І я абсолютно впевнений: відкриття рейсу є дуже важливим цеглинкою в будівництві нашого спільного дому", - заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Ян Дзедзичак, коментуючи подію.

Повідомляється також, що рейси здійснюватимуться п'ять разів на тиждень на літаках Embraer.

Варто також додати, що польська авіакомпанія LOT - одна з найстаріших авіакомпаній у світі (існує з 1929 року). Забезпечує перельоти майже за 60 маршрутами через аеропорт у Варшаві майже 5 млн пасажирів щороку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.