Нідерландський міністр: прошу всіх, переконайте сусідів голосувати за Україну

Середа, 30 березня 2016, 17:17

Представник нідерландського уряду, міністр сільського господарства Мартейн ван Дам, публічно закликав представників голландського бізнесу голосувати за ратифікацію угоди про асоціацію на референдумі, який відбудеться 6 квітня.

Про це він заявив, закриваючи українсько-голландський бізнес-форум, повідомляє з Гааги кореспондент "Європейської правди".

"400 років тому ми домоглися нашої незалежності. Зараз Україна робить точно те саме", - пояснив він, запевнивши, що вважає події в України рухом до становлення демократичного суспільства.

"Я голосуватиму за, підтримую кампанію щодо голосування "за" і закликаю всіх вас це зробити.

Поясніть вашим друзям, скажіть сусідам, що це потрібно зробити", - звернувся він до присутніх керівників  голландських компаній.

Зазначимо, що уряд  Нідерландів досі формально відокремлював себе від кампанії на підтримку України, а урядовці утримувалися від прямої агітації.

Голосування на референдумі щодо української угоди відбудеться 6 квітня. Вважається, що останній тиждень буде визначальним для кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...