Велика Британія може відновити патрулювання підводних човнів в Арктиці – ЗМІ

Неділя, 10 квітня 2016, 17:58

Вперше з 2007 року Королівський військово-морський флот Великої Британії може відновити патрулювання Арктики за участю підводних човнів.

Про це повідомляє британське видання The Sunday Times.

За інформацією газети, через такі плани командування вирішило готувати британських моряків, що несуть службу на семи атомних підводних човнах, до навігації в умовах плавання під шаром арктичних льодів.

Виданняя нагадує, що в 1980-ті роки, під час "холодної війни" підводні човни США і Великобританії спостерігали за субмаринами СРСР в Арктичному регіоні.

Також у статті газети нагадується, що практика патрулювання Арктики підводними човнами Королівського флоту припинилася у 2007-му році того, як на атомному човні Tireless (S88) стався вибух, внаслідок якого загинули двоє моряків. 

Раніше повідомлялося, що Британія закупить в США дев'ять морських патрульних літаків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.