Катастрофа поїздів у Баварії: диспетчер грав в ігри на смартфоні

Середа, 13 квітня 2016, 09:41

Причиною лобового зіткнення пасажирських поїздів у Баварії, що сталася на початку лютого 2016 року, була помилка диспетчера.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомила прокуратура Траунштайна, перед катастрофою він довгий час грав в ігри на смартфоні. Імовірно, 39-річний диспетчер відволікся черег гру і спочатку дав машиністам неправильні команди.

Потім, коли поїзди вже взяли курс назустріч один одному, він натиснув не на ті кнопки, і жоден з машиністів не отримав його сигналів.

Обвинувачений визнає, що грав в ігри на телефоні, проте заперечує, що його це відволікло.

Прокуратура пред'явила диспетчеру звинувачення в ненавмисному вбивстві, ненавмисному нанесенні каліцтв, небезпечному втручанні в роботу залізниці і грубому порушенні посадових обов'язків.

Як відомо, залізнична катастрофа сталася 9 лютого недалеко від міста Бад Айблінг, у ній загинули 11 людей, 85 пасажирів отримали пошкодження. Це була одна з найбільших аварій на німецькій залізниці за останні роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.