Лавров каже, що НАТО шукає собі ворога для надання сенсу своєму існуванню

Четвер, 14 квітня 2016, 09:59
Версія для друку Коментарі

Росія не дозволить НАТО втягнути себе в безглузде протистояння.

Про це заявив міністр закордонних справ Сергій Лавров РФ під час лекції в МЗС Монголії, повідомляє "РИА Новости".

"Ми спостерігаємо безпрецедентне від закінчення "холодної війни" нарощування військової активності, присутності НАТО на так званому Східному фланзі альянсу з метою створення військово-політичного тиску на Росію для стримування. Все це супроводжується агресивною пропагандистською кампанією з демонізації Росії", — сказав він.

За словами Лаврова, НАТО "зайнято пошуком ворога для додання сенсу своєму подальшому існуванню".

"Переконані, що розумної альтернативи взаємовигідному загальноєвропейському співробітництву у сфері безпеки на основі принципу неподільності безпеки з опорою на міжнародне право не існує", — підкреслив Лавров.

Раніше повідомлялося, що засідання Ради Росія-НАТО відбудеться 20 квітня вперше з 2014 року. Генсек НАТО Єнс Столтенберг однак наголосив, що повернення до справ до як зазвичай не буде доки Росія не почне поважати міжнародне право.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter