Глави МЗС Німеччини та Франції приїхали до Лівії підтримати уряд єдності

Неділя, 17 квітня 2016, 10:15

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та глава французького зовнішньополітичного відомства Жан-Марк Еро у суботу прибули в столицю Лівії Триполі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глави МЗС двох країн мають намір продемонструвати підтримку уряду національної єдності в охопленій громадянською війною країні.

"Уся міжнародна спільнота погодилася з тим, що задля миру і стабільності в Лівії потрібно втілити положення мирної угоди та налагодити роботу уряду єдності", - зазначив Штайнмаєр.

"Ми хочемо допомогти дати людям у Лівії відчути: політичне порозуміння відкриває шанс на повернення до нормального життя у безпеці та мирі", - додав німецький міністр.

У рамках візиту, який триватиме лише кілька годин, запланована зустріч з главою уряду Фаїзом Сарраджем. Його уряд за підтримки ООН зміг розпочати роботу в Тріполі наприкінці березня.

До утворення уряду національної єдності в країні діяли два ворожі уряди - визнаний міжнародною спільнотою у місті Тобруку та ісламістський - у Тріполі, який 5 квітня відмовився від влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.