В Естонії теж складають власний "список Савченко"

Вівторок, 19 квітня 2016, 16:34

Міністр закордонних справ Естонії Марина Кальюранд підтвердила, що і в Естонії складається список небажаних осіб, пов'язаних зі справою засудженої в Росії української льотчиці Надії Савченко.

Про це повідомляє видання Delfi.

Міністр нагадала, що з проханням про складання таких національних списків до країн ЄС звернулася Україна.

Скільки людей буде в списку тих, кому заборонять в'їзд до Естонії, поки невідомо, оскільки робота зі складання списку триває.

"Потрібно вивчити інформацію по всіх включених в список особах, також стосовно кожної конкретної людини необхідно пояснити, яким чином вона сприяла порушенню принципу справедливості і прав людини щодо Савченко", — пояснила Кальюранд і підкреслила, що мета Естонії — сприяти звільненню Савченко, але складання так званого чорного списку в цьому грає дуже незначну роль.

Раніше повідомлялося, що Литва першою в ЄС заборонила в’їзд на свою територію особам, пов'язаним із засудженням Надії Савченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?