У Парижі сталися сутички між протестувальниками і поліцією

Фото
Субота, 23 квітня 2016, 13:01

У ніч на суботу у Парижі сталися сутички між учасниками протестів проти трудової реформи і поліцією.

Про це повідомляє видання Liberation.

За даними поліцейських, після півночі близько 100 осіб прибули на площу Республіки, де зіткнулися з поліцією, яка охороняла там порядок.

Демонстранти кидали в поліцію ракетами і спалили один з поліцейських автомобілів. Ще один поліцейський автомобіль і два автомобілі спецпідрозділу RATP були пошкоджені.

 

Зіткнення тривали до 2.00 ночі, поліція була змушена застосувати сльозогінний газ.

В результаті сутичок було затримано 12 осіб, які були поміщені під варту.

Ці інциденти ознаменували собою поновлення протестів на площі Республіки, де майже тиждень було тихо. Перед цим протестувальники починаючи від 31 березня збиралися на так зване нічне стояння.

Нагадаємо, наприкінці березня демонстрації проти трудової реформи зібрали на вулицях Франції 1,2 млн осіб.

Передбачене реформування законодавства дозволить скасувати частину захисту, якою користуються працівники у питаннях звільнення, з метою заохочення підприємців наймати більше людей.

Реформа також передбачає, що компанії отримають більше повноважень щодо скорочення робочого часу та, відповідно, зменшення зарплати.

Крім того, документ дозволяє співробітникам працювати більше, набагато більше - ніж нинішній робочий тиждень, що не перевищує 35 годин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.