У Німеччині планують дозволити медичну коноплю вже в 2016 році

Субота, 23 квітня 2016, 16:16

Закон, що дозволяє важко хворим пацієнтам в Німеччині використовувати медичну коноплю, може бути прийнятий ще в 2016 році.

Зараз законопроект активно розробляється, заявила уповноважена уряду ФРН з наркополітики Марлене Мортлер в інтерв'ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Мортлер, "в майбутньому медична конопля повинна бути більш доступна для тяжко хворих пацієнтів, яким вона дійсно допомагає". Відповідний закон, за її словами, "повинен бути прийнятий парламентом ще в цьому році".

Мортлер підкреслила свою прихильність концепції загальної заборони психоактивних продуктів конопель (марихуани і гашишу), оскільки вони можуть шкідливо впливати на здоров'я підлітків, зокрема, на розвиток мозку.

Згідно з чинним законом про наркотичні речовини, культивування, виробництво, торгівля, придбання та зберігання будь-яких частин рослини коноплі у ФРН забороняється, виняток може бути зроблено з дозволу Федерального інституту медикаментів і медичної продукції у Бонні.

Таким чином, в окремих випадках пацієнти з важкими і хронічними захворюваннями, наприклад, при розсіяному склерозі, отримують право самостійно вирощувати коноплю, незважаючи на загальну заборону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua