Проросійський мер Риги поскаржився на "репресії" в Латвії

Середа, 27 квітня 2016, 13:51

Проросійський мер Риги Ніл Ушаков, який перебуває з офіційним візитом у Брюсселі, зустрівся з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем, у розмові з яким поскаржився на "репресії у Латвії"

Про це повідомляє видання Delfi.

Ушаков у розмові з Шульцом зазначив, що за останній час двоє латвійців "вже зіткнулися з реальними репресіями". Йдеться про Антона Бартецького і Максима Коптелова.

"Коптелову за жартівливу декларацію про приєднання Латвії до Росії дали 6 місяців реального тюремного ув'язнення. А Бартецькому за таку жартівливу декларацію про приєднання Латвії до США загрожує доля Коптелова. Їм зараз особливо важливо знати, що їх підтримують і що про них не забули", - заявив мер.

26 лютого суд Риги виніс вирок Максиму Коптелову, що є автором петиції про приєднання Латвії до Росії. Суд засудив його до 6 місяців тюремного ув'язнення.

Після вироку Коптелову колишній головний редактор порталу Ves.lv Денис Бартецький розмістив в інтернеті жартівливу петицію про приєднання Латвії до США. Після цього до нього прийшли з обшуком співробітники поліції безпеки Латвії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.