В Чехії депортують росіянина, підозрюваного в нападі на дім міністра оборони

Середа, 27 квітня 2016, 18:29

Празький міський суд вирішив депортувати 20-річного росіянина Ігора Шевцова, який підозрюється в нападі на будинок міністра оборони країни Мартіна Стропніцького.

Про це повідомляє Novinky.cz.

Водночас суд виправдав Шевцова за цим звинуваченням, заявивши, що прямих доказів нападу росіянина на дім міністра немає.

Разом з тим, Шевцова визнали винним у розмальовуванні спреєм стіни в'язниці в празькому районі Рузине.

За словами суду, Шевцов допоміг розмалювати стіну анархістськими гаслами "Смерть державі", "Свободу націоналістам" та "Репресії не зупинять прагнення до свободи".

Росіянину буде заборонено в'їжджати до країни протягом двох років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що будинок міністра оборони закидали коктейлями Молотова. Самого міністра не було вдома, були лише троє членів його родини, ніхто не постраждав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.