Туреччина пропонує $14 млн винагороди за 23 розшукуваних ісламістів

Вівторок, 5 квітня 2016, 16:07

МВС Туреччини оновило список розшукуваних терористів "Ісламської держави", в який включила 23 особи і призначила винагороду за будь-яку інформацію, яка призведе до їх затримання, у розмірі 42 млн турецьких лір ($14 млн).

Про це повідомляє видання hurriyet daily news.

Міністерство позначило найбільш розшукуваних терористів червоним кольором, далі йдуть ісламісти позначені синім, зеленим, помаранчевим і сірим кольорами.

Найбільш розшукуваними є троє терористів – один з них причетний до теракту в Анкарі 10 жовтня минулого року, який забрав життя 101 людини, другий ісламіст причетний до планування теракту у Стамбулі 19 березня, третій є лідером ісламістського угруповання "Ткачі", що здійснювало теракти і займалося вербовкою бойовиків.

За кожного з трьох найбільш розшукуваних терористів призначена нагорода в 4 млн турецьких лір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.