Євродепутат: референдум в Голландії і Brexit - частина стратегії Кремля

Середа, 6 квітня 2016, 14:57

Консультативний референдум у Нідерландах щодо ратифікації Угоди про асоціації Україна-ЄС є частиною ширшої стратегії, яку Кремль застосовує для послаблення Євросоюзу.

Про це заявив керівник неформальної "групи друзів України" євродепутат Пятрас Ауштрявичюс в коментарі Укрінформу.

"Це є процес, який спровокований кампанією Brexit. Я би додав, що він керується із Кремля", - сказав європарламентарій.

Він зазначив, що організатори референдуму маніпулюють громадською думкою голландців, що є частиною ширшої стратегії на послаблення ЄС.

Ауштрявічюс висловив переконання, що у разі негативного результату референдуму політики повинні знайти вирішення цієї ситуації.

Литовський політик також заявив, що оптимістично оцінює спроможність політичної системи Нідерландів мобілізуватися з метою блокування розвитку ксенофобських або популістських партій, які прагнуть розділити європейські нації.

Як повідомлялося, 6 квітня в Нідерландах проходить референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Детальніше по настрої виборців читайте в матеріалі "Нідерланди "обміняли" картини на офшори: сенсаційне опитування перед референдумом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.