В Нідерландах назвали головні причини голосування проти асоціації - опитування

Середа, 6 квітня 2016, 10:41

Компанія Ipsos провела опитування серед голландців, за допомогою якого вияснила основні причини, через які вони голосуватимуть "за" чи "проти" Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це йдеться в статті "Європейської правди" "Нідерланди "обміняли" картини на офшори: сенсаційне опитування перед референдумом по Україні".

Зокрема, згідно з результатами опитування, 59% з тих голландців, які виступають проти Угоди про асоціацію, мотивує свій вибір високим рівнем корупції в Україні.

На другому місці (34%) серед аргументів голосувати "проти" на референдум є те, що Угода може стати кроком до членства України в ЄС.

Ще 31% опитаних серед тих, хто не підтримає Угоду, заявили, що не розділяють європейські цінності, 30% вважає, що Угода не вигідна економіці Нідерландів.

Водночас  ті голландці, які підтримують Угоду про асоціацію, керуються насамперед тим, що документ полегшить торгівлю між Україною та Нідерландами (так вважає 49%).

Ще 41% респондентів відзначило, що головною причиною голосувати "за" є вигода для економіки Нідерландів. Натомість 33% переконані, що Угода зробить Україну сильнішою в протистоянні з Росією.

Нагадаємо, в Нідерландах 6 квітня проходить консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua