У Латвії на півроку заборонили ретрансляцію телеканалу "Росія-РТР"

Четвер, 7 квітня 2016, 15:51

На території Латвії на шість місяців буде заборонена ретрансляція і поширення програм російського телеканалу "Росія-РТР".

Таке рішення в четвер, 7 квітня, ухвалила Національна рада електронних ЗМІ, повідомляє видання Delfi.

Це рішення набуде чинності після публікації в газеті Latvijas Vēstnesis.

Рада констатувала, що протягом 2015 року передачі "Росії-РТР" неодноразово порушували закон про електронні засоби масової інформації та директиву ЄС про аудіовізуальні послуги.

Як раніше повідомлялося, Національна рада електронних ЗМІ виявила серйозні порушення в утриманні телеканалу "РТР Планета", і його трансляція в Латвії може бути обмежена.

У минулому році на три місяці була обмежена ретрансляція каналу "Росія РТР", оскільки у новинних та інших програмах була присутня пропаганда війни, що є порушенням закону про електронні ЗМІ. Обмеження діяли з квітня по липень 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.