Слідом за Венето анексію Криму можуть визнати ще 3 регіони Італії

Вівторок, 31 травня 2016, 22:36

Регіональні ради Ломбардії, Лігурії та Тоскани можуть визнати анексію Криму після того як відповідну резолюцію схвалила рада Венето.

Про підготовку відповідного документа з закликом визнати "російський" Крим і зняти санкції у раді Тоскани розповів РИА "Новости" керівник групи опозиційної проросійської партії "Ліга Півночі" в раді Тоскани Клаудіо Боргі.

За його словами, в даний момент він веде переговори з представниками інших партій, в тому числі, правлячої Демократичної партії, якій у регіональній раді належить переважна більшість місць (25 з 41), з пропозицією підтримати проект документа з вимогою офіційного визнання Криму частиною РФ і скасування санкцій.

"На відміну від Венето, де така резолюція вже прийнята, і Лігурії і Ломбардії, де за неї відбудеться голосування найближчим часом, у нас ситуація дещо складніша і тому наш шлях довший, але я сподіваюся, що мені вдасться переконати своїх колег з інших партій підтримати нашу резолюцію, оскільки на регіональному рівні в Тоскані добре розуміють, якої шкоди завдають санкції", — сказав Боргі.

За його словами, проект резолюції підтримують члени ради від "Ліги Півночі" і від партії "Вперед, Італія".

Відповідаючи на питання, коли може відбутися голосування по документу, Боргі сказав: "Це може відбутися 21-22 червня".

Як повідомлялося, 18 травня регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

Згідно з резолюцією, керівництво регіону уповноважене вести роботу з урядом і парламентом Італії з метою перегляду відносин між ЄС і Євросоюзом.

Міністерство закордонних справ Італії після резолюції Венето підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?