У Солотвино на Закарпатті відкрили консульство Румунії

П'ятниця, 6 травня 2016, 19:45

У селищі Солотвино (Тячівський район Закарпатської області) сьогодні відкрили почесне консульство Румунії.

Церемонія відкриття консульства відбулася за участі міністрів закордонних справ України та Румунії Павла Клімкіна і Лазаря Коменеску, повідомляє прес-служба МЗС України.

"В рамках офіційних українсько-румунських заходів відбулася урочиста церемонія відкриття консульства Румунії у смт. Солотвино за участі голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля", - йдеться у повідомленні відомства. 

"Під час зустрічі, сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва... особлива увага була приділена питанням транскордонної та регіональної співпраці, розвитку інфраструктури українсько-румунського державного кордону, вирішенню освітніх та культурних проблем української національної меншини в Румунії та румунської в Україні", - додали в МЗС України.

Кілька років тому у Солотвино відкрили міст із прикордонним переходом через річку Тиса, який з’єднує територію України та Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.