Brexit має підштовхнути Євросоюз до реформ - прем'єр Нідерландів

П'ятниця, 24 червня 2016, 11:07

Рішення Великої Британії вийти зі складу Європейського Союзу є незворотнім, і це має підштовхнути ЄС до реформ, щоб вгамувати невдоволення в інших країнах.

Про це заявив голландський прем'єр-міністр Марк Рютте, повідомляє Reuters.

"Невдоволення, яке ви бачите в Британії, також є в інших країнах, у тому числі і в моїй. Це має бути стимулом для більших реформ", - сказав Рютте.

За словами голландського прем’єра, процес виходу Британії з ЄС буде тривалим, і багато чого буде залежати від того, як британський уряд відреагує на результат.

"Спершу британці повинні вирішити, коли вони хочуть почати процес. Процес  може навіть не почнеться до виборів у Німеччині в наступному році", - додав він.

Раніше стало відомо, що керівник ультраправої "Партії за свободу" Нідерландів Гірт Вілдерс закликає до проведення референдуму щодо членства його країни в ЄС

Як повідомлялося, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС, проголосували 48,1%.

Премʼєр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що піде у відставку в жовтні цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.