Туреччина вислала російського журналіста

Четвер, 30 червня 2016, 17:31

Російського кореспондента Дмитра Виноградова, який прилетів в середу в Стамбул для висвітлення наслідків теракту, вислали назад в Росію без пояснення причин.

Про це повідомляє "РИА Новости".

Як розповів сам журналіст, у четвер вдень його посадили на зворотний рейс до Москви.

"Жодних причин і строку дії заборони мені так і не назвали. Тільки видали папір, на якому написано: "заборона на в'їзд". Чи стало це наслідком моєї професійної діяльності, так і залишилося для мене не висвітленим", — розповів Виноградов, який вже повернувся до Москви.

Ніч журналісту довелося провести в аеропорту в спеціальному "пасажирському гест-хаусі", де своєї черги на висилку чекали ще кілька людей з інших країн.

На наступний день журналіста посадили на його рейс до Москви.

"Ставлення  було дуже коректним, але мій паспорт віддали пілотам", — розповів кореспондент.

Нагадаємо, в ніч на середу головний міжнародний аеропорт Стамбула, аеропорт ім. Ататюрка, став об'єктом атаки терористів-смертників.

Як наслідок, загинуло 43 особи, 19 з них  - іноземці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.