Росія критикує масштабні військові навчання НАТО у Польщі

Вівторок, 7 червня 2016, 20:01

Масштабні навчання НАТО Anakonda-16, що стартували в Польщі, не сприяють створенню довірливої атмосфери.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Радіо Польща.

"У будь-якому випадку навчання, які мають в основі своєї легенди досить однозначну індикацію у зрозумілий бік, звичайно, не сприяють атмосфері довіри і безпеки на континенті", - сказав Пєсков.

Anakonda-16 – найбільші військові навчання в Польщі з 1989 року. Мета маневрів – перевірка співробітництва національних і коаліційних штабів та їх підрозділів у рамках об'єднаної оборонної операції в умовах гібридної загрози.

За сценарієм, між двома союзами відбувається конфлікт. В один з союзів входить Польща, країни Балтії та інші держави, в іншій – вигадані країни.

Розвиток ситуації передбачає анексію вигаданого держави, дестабілізацію в регіоні Балтійського моря, посилення гібридних загроз і вторгнення в країни Балтії і Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?