Туреччина та Італія здійснять спостережний політ над РФ

Понеділок, 11 липня 2016, 08:04

Туреччина та Італія виконають спостережний політ над Росією.

Про це повідомляє РИА "Новости" з посиланням на начальника російського Центру по зменшенню ядерної небезпеки Сергія Рижкова.

"З 11 по 15 липня в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба спільна місія Туреччини та Італії виконає спостережний політ над територією Російської Федерації на турецькому літаку спостереження СН-235", - сказав Рижков.

Цей політ пройде за узгодженим маршрутом, а російські фахівці на борту проконтролюють суворе дотримання параметрів польоту та застосування апаратури спостереження, повідомив він.

У свою чергу Росія виконає спостережний політ над Норвегією.

"Російська група інспекторів планує виконати спостережний політ на російському літаку Ан-30Б над територією Норвегії. Спостережний політ виконуватиметься у період з 11 по 15 липня 2016 року з аеродрому відкритого неба Бардуфос з максимальною дальністю до 1,7 тис. км", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.