НАТО затвердило комплексний пакет допомоги для України

Субота, 9 липня 2016, 17:57

Країни НАТО затвердили новий Комплексний пакет допомоги для України для реформування оборонного сектору.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з Петром Порошенком у Варшаві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"На останньому саміті ми запропонували допомогу у таких сферах як кіберзагрози, лікування поранених солдатів і розмінування", - зазначив він.

Столтенберг додав, що Україна вже здійснила низку реформ, необхідних для відповідності стандартам НАТО і подальше здійснення залишається дуже важливим.

"Україна залишається відданою реформ і боротьби з корупцією. Ми будемо продовжувати надавати практичну і політичну підтримку", - зазначив генсек НАТО.

Як повідомлялося, пакет допомоги НАТО для України передбачає 40 нових напрямків співпраці та допомоги Україні. Детально про них читайте в інтерв'ю "Ми не лише просимо – Україна має серйозні пропозиції для Альянсу".

Також про нові можливості співпраці з Альянсом - в статті віце-прем'єра Іванни Климпуш-Цинцадзе "Як Україні змінити стосунки з НАТО: шість шляхів, що з’являться після Варшави".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.