НАТО затвердило комплексний пакет допомоги для України

Субота, 09 липня 2016, 17:57
Версія для друку Коментарі

Країни НАТО затвердили новий Комплексний пакет допомоги для України для реформування оборонного сектору.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з Петром Порошенком у Варшаві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"На останньому саміті ми запропонували допомогу у таких сферах як кіберзагрози, лікування поранених солдатів і розмінування", - зазначив він.

Столтенберг додав, що Україна вже здійснила низку реформ, необхідних для відповідності стандартам НАТО і подальше здійснення залишається дуже важливим.

"Україна залишається відданою реформ і боротьби з корупцією. Ми будемо продовжувати надавати практичну і політичну підтримку", - зазначив генсек НАТО.

Як повідомлялося, пакет допомоги НАТО для України передбачає 40 нових напрямків співпраці та допомоги Україні. Детально про них читайте в інтерв'ю "Ми не лише просимо – Україна має серйозні пропозиції для Альянсу".

Також про нові можливості співпраці з Альянсом - в статті віце-прем'єра Іванни Климпуш-Цинцадзе "Як Україні змінити стосунки з НАТО: шість шляхів, що з’являться після Варшави".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter