Праві популісти пропонують виселити нелегалів з ФРН на острови

Неділя, 14 серпня 2016, 09:36

Лідер правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) Фрауке Петрі пропонує розміщати біженців, яким було відмовлено у надані притулку, на островах за межами Європи.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Петрі хоче, щоб Федеральна служба з питань міграції та біженців (BAMF) перетворилася на "службу рееміграції".

"Вона б займалася розміщенням нелегальних мігрантів та біженців, яким відмовлено в наданні притулку, на двох островах за межами Європи, які б перебували під захистом ООН", - сказала вона.

За її словами, чоловіки, які прибули самі, мають бути розміщені на іншому острові, ніж жінки та сім'ї. "Це дешевше та, передусім, безпечніше для жінок, ніж за нинішньої практики", - вважає Петрі.

Водночас вона не уточнила, які острови вона має на увазі. Нова служба має зробити так, щоб "всі нелегальні мігранти покинули цю країну якомога швидше".

Крім того, вважає Петрі, необхідно відмовитись від угоди щодо біженців між ЄС та Туреччиною. "У 2016 році було лише 13743 депортацій, це смішно, враховуючи сотні тисяч нелегальних мігрантів, які перебувають в Німеччині", - заявила голова АдН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?