Прокуратура Туреччини вимагає для Гюлена 1900 років в’язниці

Вівторок, 16 серпня 2016, 14:13

Офіс головного прокурора Стамбула вимагає для опозиційного проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують в організації невдалої спроби перевороту 15 липня, 1900 років в’язниці.

Про це повідомляє агентство Anadolu.

Обвинувальний висновок на понад 2500 сторінках було передано до Вищого кримінального суду.

Згідно з висновком, підозрюваний номер один Фетхуллах Гюлен, 13 заарештованих і ще 111 підозрюваних "створили озброєну терористичну організацію", "фінансували терроризм" і вчинили "спробу змінити конституційний лад". Підозрюваним інкримінують і інші звинувачення, зокрема шахрайсто і обман релігійних почуттів.

Прокуратура вимагає для Гюлена два довічних ув'язнення, 1900 років позбавлення волі і 2 мільйони 210 тисяч дні адміністративного щтрафу.

Раніше повідомлялося, що опозиційний проповідник Фетхуллах Гюлен, звинувачений Анкарою в організації невдалої спроби перевороту, пообіцяв повернутися до Туреччини, якщо міжнародне розслідування доведе його вину.

Як відомо, Туреччина вимагає від США екстрадиції проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачує в організації невдалої спроби перевороту.

Турецька влада стверджує, що Гюлен створив терористичну мережу під назвою "Паралельна держава". Сам Гюлен засудив спробу перевороту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.