Причин знімати санкції з Росії немає - Меркель

П'ятниця, 19 серпня 2016, 10:04

Немає жодних причин скасовувати санкції Європейського Союзу проти Росії, оскільки Москва не виконала всі свої зобов'язання в рамках мінських угод.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, передає Reuters.

За словами Меркель, Росія викликала серйозну кризу, анексувавши півострів Крим в 2014 році і підтримуючи сепаратистів на сході України.

"Європа повинна реагувати на це порушення базових принципів", - сказала вона.

Меркель додала, що вона і президент Франції Франсуа Олланд працюють "з усіх сил", щоб закликати Україну і Росію до виконання мінських домовленостей.

"Це і залишається критерієм  для майбутніх санкцій", - підкреслила канцлер Німеччини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу вирішуватимуть, яким має бути підхід щодо подальшого продовження санкцій проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.