США критикують ЄС через рекордний штраф для Apple

Вівторок, 30 серпня 2016, 15:13

Міністерство фінансів США попередило, що рішення Єврокомісії про штраф у 13 млрд євро для компанії Apple загрожує двосторонньому "духу економічного партнерства".

Про це йдеться у заяві прес-секретаря відомства, повідомляє ВВС.

"Дії Єврокомісії загрожують підірвати іноземні інвестиції, діловий клімат в Європі, і важливий дух економічного партнерства між США і ЄС", - йдеться у заяві.

"Ми будемо продовжувати стежити за цими справами, як вони прогресують, і ми будемо продовжувати співпрацювати з комісією у досягненні нашої спільної мети для запобігання ерозії наших корпоративних податкових баз", - відзначили у міністерстві.

Слід зазначити, що із розслідуваннями податкових справ у ЄС зіткнулися кілька американських транснаціональних корпорацій, таких як Amazon, Google, Starbacks.

Як повідомлялося, Європейська комісія оштрафувала американську компанію Apple на 13 млрд євро за ухилення від сплати податків.

Єврокомісія заявила, що Ірландія дозволила Apple платити значно менший корпоративний податок, ніж іншим компаніям.

Встановлено, Apple платила корпоративний податок в розмірі не більше 1%, тоді як середній показник для інших компаній в Ірландії складає 12,5%.

Ірландія вже заявила, що має намір оскаржити рішення Єврокомісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?