Уряд Італії заохочує супермаркети віддавати непродану їжу бідним

Четвер, 4 серпня 2016, 15:57

Парламент Італії підтримав низку законів, запропонованих урядом, які спрямовані на скорочення обсягів харчових відходів у країні.

Про це пише Independent.

Законопроект, що вносить зміни до відповідних законів, підтримали 181 сенатор.

Зміни до італійського законодавства, ухвалені сенаторами  будуть заохочувати домогосподарства до використання так "собачих пакети" (тобто забирати з додому недоїдену їжу з ресторанів), а також усуває перешкоди для фермерів і супермаркети, які прагнуть пожертвувати їжу на благодійні цілі.

Нові закони мають зробити пожертвування продуктів харчування легшим, адже дозволяють компаніям робити великі пожертви у простій формі щомісяця.

З законодавства вилучені ті положення, які передбачають покарання за роздачу їжу, термін придатності якої закінчується. Окрім того, нове законодавство передбачає податкові пільги для тих підприємства, які роздають їжу.

Видання відзначає, що за інформацією уряду Італії, харчів відходи коштують бізнесу і домогосподарствам країни понад €12 млрд  на рік, що становить близько 1% ВВП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.