У будівлю парламенту Косово кинули вибуховий пристрій

П'ятниця, 5 серпня 2016, 09:10

Вибуховий пристрій було кинуто в будівлю парламенту Косово в Пріштіні пізно ввечері в четвер.

Про це повідомляє Balkan Insight.

Співробітники поліції на місці події повідомили, що обійшлося без постраждалих. Двоє свідків заявили, що вони почули вибух і побачили дим поруч з парку вкою парламенту.

Спеціальні підрозділи поліції заблокували будівлю і  прилеглі вулиці в центрі міста. Ніяких офіційних коментарів поки не було.

Інцидент стався на тлі зростання напруженості у зв'язку з пропозицією уряду Косова ратифікувати договір про кордон з Чорногорією.

Договір дозволить жителям Косова без віз приїжджати в ЄС. Однак опозиційні партії Косова виступають проти документу, який передбачає передачу Чорногорії 8 тисяч гектарів землі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.