Естонія заборонила в'їзд шпигуну РФ на десять років

Субота, 10 вересня 2016, 17:09

Звинувачений у державній зраді Олексій Дрессен, який співпрацював з ФСБ, включений у список осіб, щодо яких діє заборона на в'їзд до Естонії.

Про це повідомляє ERR.

Міністерство внутрішніх справ Есонії повідомило, що стосовно громадянина Росії Олексія Дрессена діє заборона на в'їзд до Естонії терміном на 10 років.

Початок дії заборони - 28 червня 2016 року.

15 жовтня 2015 року за пропозицією міністра внутрішніх справ Ханно Певкура уряд Естонії на своєму засіданні звільнив Дрессена від громадянства Естонії.

Нагадаємо, 26 вересня 2015 року відбувся обмін естонського громадянина Кохвера на Дрессена, колишнього офіцера Департаменту поліції безпеки МВС Естонії, який відбував покарання за передачу секретних відомостей ФСБ Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".