Експерти з Нідерландів підтвердили автентичність 4 картин, знайдених СБУ

Четвер, 15 вересня 2016, 12:54

Фахівці з Нідерландів, оглянувши картини голландських художників ХVII-ХVIII століть з музею міста Хорн, знайдені СБУ в квітні цього року,  підтвердили автентичність всіх чотирьох предметів мистецтва.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Під час огляду директор музею Ед Гирдинк і експерт-мистецтвознавець Роналд де Ягер підтвердили справжність чотирьох картин і подякували СБУ за роботу з повернення творів мистецтва. Під час експертизи також були присутні співробітники Головного слідчого управління СБУ і представники Генпрокуратури", – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 9-10 січня 2005 року з музею Westfries у Хорні (Нідерланди) зникла колекція з 24 картин і 70 виробів зі срібла, які були основою колекції 17-го і 18-го сторіччя.

Картини, які були вкрадені в 2005 році з Музею Західної Фрісландії в місті Хорн (Нідерланди), за словами керівництва музею, знаходилися в руках українських збройних формувань.

Представник музею Західної Фрісландії Артур Бранд заявляв, що колекція з 24 викрадених картин знаходиться у батальйону ОУН, який намагався виторгувати за ці полотна 50 млн євро.

14 квітня 2016 року в СБУ повідомили про виявлення чотирьох картин, які були викрадені в січні 2005 року з голландського музею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua